Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

warmińsko-mazurskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Wojewódzki konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy

05.07.2018

Uprzejmie informujemy, że tegoroczne Warmińsko-Mazurskie Dożynki Wojewódzkie odbędą się 16 września, na terenie Muzeum Budownictwa Ludowego - Parku Etnograficznego w Olsztynku.

Jak co roku Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego organizuje w tym dniu konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy, który kierowany jest do wszystkich gmin z terenu województwa.

Gmina może zgłosić do konkursu maksymalnie jeden wieniec dożynkowy, prezentowany przez jedną grupę wieńcową, liczącą nie więcej niż 10 osób, uwzględniając w tym kapelę i grupę śpiewaczą. Zgłoszenia do Konkursu należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 10 września 2018 roku do godziny 15.00 (decyduje data doręczenia).

Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody pieniężne:

I    miejsce  –  3 000,00 zł brutto

II    miejsce  –  2 500,00 zł brutto

III    miejsce  –  2 000,00 zł brutto

wyróżnienia w wysokości 1 000,00 zł brutto

Pozostałe grupy wieńcowe, które nie uzyskają nagród ani wyróżnień, otrzymają za udział w Konkursie po 300,00 zł brutto. Organizator Konkursu zastrzega sobie możliwość zmiany wysokości kwot wyróżnień oraz za udział w Konkursie grup wieńcowych, co będzie uzależnione od ogólnej ilości wieńców i grup wieńcowych biorących udział w Konkursie.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin konkursu -> pobierz

Karta zgłoszenia -> pobierz

Karta oceny imienna -> pobierz

Karta oceny członka komisji -> pobierz

Lista rankingowa -> pobierz

Protokół -> pobierz


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009