Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

warmińsko-mazurskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Wojewódzki konkurs na Najładniejszy Wieniec Dożynkowy

13.08.2019

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza wszystkie gminy z terenu województwa do udziału w konkursie na „Najładniejszy Wieniec Dożynkowy” organizowanym podczas Warmińsko-Mazurskich Dożynek Wojewódzkich. Wydarzenie odbędzie się 22 września 2019 roku na terenie Muzeum Budownictwa Ludowego - Parku Etnograficznego w Olsztynku.

Gmina może zgłosić do konkursu maksymalnie jeden wieniec dożynkowy, prezentowany przez jedną grupę wieńcową, liczącą nie więcej niż 10 osób, uwzględniając w tym kapelę i grupę śpiewaczą. Zgłoszenia do Konkursu należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 16 września 2019 roku do godziny 15.00 (decyduje data doręczenia).

Na laureatów Konkursu, za zajęcie od I do X miejsca, czekają dyplomy i nagrody finansowe od 4 000,00 zł brutto do 900,00 zł brutto. Ponadto przewiduje się nagrodę specjalną za najlepszy sposób prezentacji wieńca w wysokości 1 500,00 zł brutto.

Konkurs sfinansowany zostanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz ze środków budżetu Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Informacji telefonicznych udzielają pracownicy Biura KSOW: 89 5219274 lub 89 5219233

Dokumenty do pobrania:


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009