Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

warmińsko-mazurskie

English 
baner

Wojewódzki konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy 2016

24.08.2016

Uprzejmie informujemy, że tegoroczne Warmińsko-Mazurskie Dożynki Wojewódzkie odbędą się 18 września br., na terenie Muzeum Budownictwa Ludowego - Park Etnograficzny w Olsztynku.

Jak co roku Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego organizuje w tym dniu konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy, który kierowany jest do wszystkich gmin z terenu województwa.

Gmina może zgłosić do konkursu maksymalnie jeden wieniec dożynkowy, prezentowany przez jedną grupę wieńcową, liczącą nie więcej niż 10 osób, uwzględniając w tym kapelę i grupę śpiewaczą. Zgłoszenia do konkursu należy dokonać do 13 września 2016 roku do godziny 15.00 (decyduje data doręczenia).

Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody pieniężne:

I           miejsce  –  3000,00 zł brutto

II          miejsce  –  2500,00 zł brutto

III         miejsce  –  2000,00 zł brutto

wyróżnienia po 1000,00 zł brutto

Pozostałe grupy wieńcowe, które nie uzyskają nagród oraz wyróżnień, otrzymają za udział po 300,00 zł brutto. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany wysokości kwoty wyróżnienia oraz kwoty za udział w konkursie.

Regulamin konkursu - plik doc. do pobrania

Karta zgłoszeniowa - plik doc. do pobrania


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009