Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

warmińsko-mazurskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs "Przyjazna Wieś"

20.08.2013

Wzorem lat ubiegłych Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego jest organizatorem konkursu pn. „Przyjazna Wieś” na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury realizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych. Konkurs ma na celu promocję innowacyjnych i efektywnych projektów infrastrukturalnych o zasięgu lokalnym, regionalnym lub transregionalnym.

Regionalny etap konkursu skierowany jest do beneficjentów, którzy zrealizowali projekty infrastrukturalne na terenie województwa warmińsko – mazurskiego, współfinansowane z funduszy europejskich, począwszy od 2004 r. W roku bieżącym konkurs realizowany będzie w dwóch kategoriach: infrastruktury technicznej i społecznej.  Nowością jest możliwość zgłoszenia projektów „miękkich“. Organizator przewiduje nagrody rzeczowe w każdej kategorii: za I miejsce – agregat prądotwórczy, za II miejsce – zestaw nagłaśniający, za III miejsce – aparat fotograficzny.

Szczegółowych informacji udziela Pani Izabela Zapadka tel. 89/5219224.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Dokumenty do pobrania:

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009