Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

warmińsko-mazurskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Konkurs "Przyjazna Wieś"

25.06.2014

Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego ogłasza konkurs pn. „Przyjazna Wieś” na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury realizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych. Konkurs ma na celu promocję innowacyjnych i efektywnych projektów infrastrukturalnych o zasięgu lokalnym, regionalnym lub transregionalnym.

Regionalny etap konkursu skierowany jest do beneficjentów, którzy zrealizowali projekty infrastrukturalne na terenie województwa warmińsko – mazurskiego, współfinansowane z funduszy europejskich, począwszy od 2004 r. W roku bieżącym konkurs realizowany będzie w dwóch kategoriach: infrastruktury technicznej i społecznej.  Podobnie, jak w roku ubiegłym, istnieje możliwość zgłoszenia w kategorii infrastruktury społecznej projektów „miękkich“. Organizator przewiduje nagrody rzeczowe w każdej kategorii: za zajęcie I miejsca – aparat fotograficzny, za zajęcie II miejsca - telewizor, za zajęcie III miejsca – projektor multimedialny.

Formularze zgłoszeniowe należy składać do Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (ul. E. Plater 1), w terminie do 10 września 2014 r.

Dodatkowych informacji udziela: Izabela Zapadka, tel. (89)5219224, Sekretariat Regionalny KSOW w Województwie Warmińsko-Mazurskim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Materiały do pobrania:

1. Regulamin konkursu

2. Formularz zgłoszeniowy

3. Kryteria oceny - infrastruktura techniczna

4. Kryteria oceny - infrastruktura społeczna

 

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009