Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

warmińsko-mazurskie

English 
baner

Szkolenia aktywizujace mieszkańców wsi

27.10.2016

Cztery liczne grupy koordynatorów gminnych, liderów i członków grup odnowy wsi działających w Programie Odnowy Wsi Województwa Warmińsko-Mazurskiego „Wieś Warmii, Mazur i Powiśla miejscem, w którym warto żyć…” zdobywały nową wiedzę i umiejętności przydatne w codziennej pracy w sołectwach. Szkolenia odbyły się w dniach 6-7 i 20-21 października 2016 r. w Osadzie Danków w Wielimowie w gminie Miłomłyn. Prawie 100 osób szkoliło się z tematów:

- Kompetencje lidera grupy odnowy wsi

- Umiejętności dobrego mówcy i moderatora spotkań

- Warsztaty twórczego myślenia i innowacji

- Współpraca, sieciowanie, partnerstwo

Uczestnicy mieli również możliwość wymiany doświadczeń między sobą, kreowania pomysłów na nowe usługi i produkty wsi. Był także czas na konsultacje projektów i koncepcji z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009